Таблетки жувальні Vetmedin Chew (Ветмедин Чу) для лікування серцевої недостатності, 1,25 мг

Бренд | Boehringer (вет.) |
---|---|
Вік | Дорослі |
Розмір тварини | Середня, Велика, Гігантська |
Призначення | Від сильних забруднень і жиру |
Спосіб застосування | Застосування Для лікування застійної серцевої недостатності у собак масою тіла від 5 кг до 10 кг, що виникає внаслідок дилатаційної кардіоміопатії або клапанної недостатності (регургітація мітрального та/або трикуспідального клапанів). Для лікування дилатаційної кардіоміопатії на доклінічній стадії (безсимптомний перебіг зі збільшенням кінцево-систолічного і кінцево-діастолічного діаметра лівого шлуночка) у доберманів-пінчерів після ехокардіографічної діагностики захворювання серця. Для лікування собак із міксоматозною мітральною вадою серця (ММВС) у доклінічній стадії (безсимптомний перебіг із систолічним мітральним шумом і ознаками збільшення розмірів серця) для відтермінування появи клінічних симптомів серцевої недостатності. Дозування Перед початком лікування необхідно визначити точну масу тіла тварини, щоб забезпечити правильне дозування. Слід дотримуватися дозування від 0,2 мг до 0,6 мг пімобендану на 1 кг маси тіла, розділеного на два прийоми за добу. Рекомендована добова доза становить 0,5 мг пімобендану на 1 кг маси тіла, розділена на два прийоми. Одна жувальна таблетка (1,25 мг) вранці і одна жувальна таблетка (1,25 мг) ввечері для маси тіла від 5 кг до 10 кг. Не перевищуйте рекомендовану дозу. Препарат застосовують перорально. Застосовувавти приблизно за годину до годівлі. Препарат можна також застосовувати в поєднанні з діуретиком, наприклад фуросемідом. Для більш точного дозування, що відповідає масі тіла тварини, таблетку можна розділити по лінії розлому на дві половинки. |
---|
Склад
Одна таблетка (0,2 г) містить діючу речовину:
пімобендан - 1,25 мг.
Допоміжні речовини: моногідрат лактози, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль прежелатинізований, натрію крохмалю гліколят (тип A), макрогол 6000, стеароілмакроголгліцериди, сушені дріжджі, печінковий порошковий ароматизатор, тальк, стеарат магнію.
Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код QC01CE90 – Неглікозидні кардіотонічні ветеринарні препарати. Інгібітори фосфодіестерази. Пімобендан.
Пімобендан, похідне бензимадазол-піридазинону, має позитивно інотропну дію і має виражені судиннорозширюючі (вазодилататорні) властивості.
Позитивний інотропний ефект пімобендану зумовлений двома механізмами дії: підвищенням чутливості до кальцію волокон серцевого м’яза та пригніченням активності фосфодіестерази III.
Таким чином, позитивний інотропний ефект не спричиняється ні дією, подібною до дії серцевих глікозидів, ні симпатоміметично. Вазодилатаційний ефект пов’язаний із пригніченням активності фосфодіестерази III.
У випадках симптоматичної недостатності клапанів серця, при застосуванні у поєднанні з фуросемідом, було показано, що препарат покращує якість і продовжує очікувану тривалість життя собак, яких лікували.
Було показано, що в обмеженій кількості випадків, при застосуванні у випадках симптоматичної дилатаційної кардіоміопатії в поєднанні з фуросемідом, еналаприлом і дигоксином, препарат покращує якість і продовжує очікувану тривалість життя у собак.
Після перорального застосування пімобендану біодоступність його становить 60-63 %.
Оскільки одночасне або попереднє споживання їжі знижує біодоступність, пімобендан слід вводити приблизно за 1 годину до годівлі тварини.
Обсяг розподілу становить 2,6 л/кг, що вказує на те, що пімобендан рівномірно розподіляється у тканинах.
Середнє зв’язування з білками плазми становить 93 %.
З’єднання деметилюється шляхом окислення до основного активного метаболіту (UD-CG212).
Подальшими метаболічними стадіями є кон’югати II фази UD-CG212, такі як глюкуроніди і сульфати.
Період напіввиведення пімобендану з плазми крові становить 0,4 ± 0,1 години, що відповідає високому кліренсу 90 ± 19 мл/хв/кг і короткому середньому часу утримання 0,5 ± 0,1 години.
Найбільш значний активний метаболіт виводиться з плазми крові з періодом напіввиведення 2,0 ± 0,3 години.
Майже вся доза виводиться з фекаліями.